CSP Athenasoft - informacje ogólne

Szkolenia z Systemów Athenasoft  organizujemy w Centrum Szkoleniowym Penta (CSP) oraz w siedzibie Klienta. Zajęcia mają formę warsztatów komputerowych. 
W ofercie szkolenia otwarte oraz dedykowane firmom na różnych poziomach zaawansowania.
Na życzenie prowadzimy indywidualne konsultacje w siedzibie Klienta, których program przygotowywany jest zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika.

Profesjonalne szkolenia skierowane są do firm, instytucji oraz osób działających w branży budowlanej, a także sporządzających kosztorysy.
Współpracujemy ze specjalistami z branży budowlanej, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w kosztorysowaniu i realizacji robót budowlanych oraz w prowadzeniu wykładów, seminariów czy też szkoleń. Do grona naszych wykładowców należą również trenerzy-praktycy, którzy czynnie uczestniczą w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania dla budownictwa.

Kursantom oferujemy szeroką gamę specjalistycznych szkoleń z zakresu m.in. teorii kosztorysowania, kosztorysowania w programie Norma, przedmiarowania, obsługi programów graficznych AutoCad, Cad Rysunek, metodologii sporządzania charakterystyki energetycznej.

Dodatkowo uczestnicy szkolenia mogą potwierdzić zdobyte przez siebie umiejętności przystępując do egzaminu, którego pozytywne ukończenie uprawnia do otrzymania tytułu "Certyfikowany użytkownik programu Norma".


Zainteresowanych prosimy o kontakt: penta@penta.com.pl