Referencje

Od początku działalności nadrzędnym celem spółki Penta stało się zaspokajanie informatycznych potrzeb Klientów, poprzez dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania użytkowego oraz związanych z nim usług informatycznych.

CSP  tworzy najlepsze rozwiązania indywidualne wspomagające osiąganie celów biznesowych, a tym samym  przedstawia unikatową ofertę usług szkoleniowych na rynku rosnącej konkurencji.

Podsumowanie naszych starań stanowią liczne referencje zadowolonych Klientów.

Referencje Athenasoft

OPEC Gdynia
Szkolenie dedykowane OPEC: kosztorysowanie w programie Norma: teoria + warsztaty komputerowe

"... Firma PENTA zostła wybrana w ramach przetargu, w którym wzięło udział kilka innych firm. Firma PENTA wywiązała się z realizacji terminowo, zgodnie z wymaganiami i warunkami określonymi w umowie. ... Szkolenie dedykowane 16 użytkownikom - menedżerom, kosztorysantom oraz osobom odpowiedzialnym za pracę z programem Norma w branży energetycznej. ...


Referencje Sage

SKWP Gdańsk
Szkolenie Sage: Symfonia Kadry i Płace

"... Firma Penta wykazała się profesjonalizmem, rzetelnie i terminowo wykonując powierzone zadanie. Mając na uwadze bezproblemową współpracę, z pewnością ponownie skorzystamy z usług szkoleniowych firmy Penta Sp. z o.o. i możemy polecać Firmę jako partnera. ..."

Fundacja Gospodarcza
Szkolenia EFS: Symfonia Kadry i Płace, Symfonia Handel

"... Biorąc pod uwagę fakt, że w czasie współpracy nie napotkaliśmy na żadne trudności, na pewno skorzystamy jeszcze z usług firmy "Penta" Sp. z o.o. oraz będziemy polecać firmę, jako starannego i fachowego wykonawcę zamówionych usług. ..."

Centrum Integracja Gdynia

Szkolenie PEFRON: Symfonia Kadry i Płace - poziom średniozaawansowany

"... Zarówno uczestnicy kursów, jak i zleceniodawca byli bardzo zadowoleni z wykonanych przez firmę "Penta" Sp. z o.o. szkoleń. Beneficjenci Centrum wysoko ocenili poziom merytoryczny zajęć, pracę wykładowców oraz warunki techniczne przeprowadzonych szkoleń. ..."

WTC Expo
Szkolenia stanowiskowe: Symfonia Finanse i Księgowość

"... Wszystkie zadania realizowane są terminowo. ... Na podstawie dotychczasowej wspólpracy można stwierdzić, iż firma Penta jest wiarygodna, wykonuje powierzone prace terminowo, jakościowo bez zastrzeżeń i jest godna polecenia. ..."

Referencje Microsoft

O.K. Ośrodek Kursów
Szkolenie EFS: Podstawowa Obsługa Komputera

"... Do wyboru PENTA Sp. z o.o. przekonało nas doświadczenie Firmy w prowadzeniu podobnych szkoleń oraz wysokie kwalifikacje potwierdzone Złotą Certyfikacją Microsoft, licznymi dyplomami, certyfikatami oraz pochlebnymi referencjami. ..."

Centrum Integracja Gdynia
Szkolenie PEFRON: Zaawansowana Obsługa Komputera

"... Biorąc pod uwagę fakt, że w czasie współpracy nie napotkaliśmy na żadne trudności, na pewno skorzystamy jeszcze z usług firmy "Penta" Sp. z o.o. oraz będziemy polecać firmę jako starannego i fachowego wykonawcę zamówionych usług."

Centrum Integracja Gdynia
Szkolenie PEFRON: Podstawowa Obsługa Komputera

"... Zarówno uczestnicy kursów, jak i zleceniodawca byli bardzo zadowoleni z wykonanych przez firmę "Penta" Sp. z o.o. szkoleń. Beneficjenci Centrum wysoko ocenili poziom merytoryczny zajęć, pracę wykładowców oraz warunki techniczne przeprowadzonych szkoleń. ..."

O.K. Ośrodek Kursów
Szkolenie EFS: Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet, Poczta elektroniczna, Power Point

"... Firma PENTA wykazała się profesjonalizmem, rzetelnie i terminowo wykonując powierzone zadania. ... Mając na uwadze bezproblemową współpracę, na pewno ponownie skorzystamy z usług szkoleniowych firmy PENTA Sp. o.o. oraz będziemy polecać firmę jako starannego i fachowego wykonawcę zamówionych usług. ..."

"... Aktywny sposób prowadzenia warsztatów komputerowych zaangażował kursantów w czynne rozwiązywanie zadań. Kursanci wysoko ocenili poziom merytoryczny zajęć oraz pracę trenerów szkoleniowych...."

Wybrani Klienci referencyjni

Systemy Sage
Fundacja Gospodarcza Gdynia
SKWP Gdańsk
AUTO-MOBIL
NSZZ SOLIDARNOŚĆ Region Gdański

Systemy Athenasoft
OPEC Gdynia
GFKM
Hydrobudowa
Stabilator
ELBUD Gdańsk
Gdańska Stocznia Remontowa
GPRD Skanska
ELEKTROMONTAŻ Gdańsk
Urząd Miasta Gdyni
Korporacja Budowlana DORACO
ENERGOPROJEKT Kraków

Systemy Microsoft
Panorama II
Integracja
OK Kursy Wejherowo