Notebooki i komputery stacjonarne

Branża komputerów stacjonarnych stale się rozwija. Wraz ze wzrostem mobilności oraz rozproszenia firm i ich pracowników pojawiło się wiele nowych urządzeń dla użytkowników końcowych, co oznacza nowe wyzwania dla działów informatycznych. Wyzwania te obejmują zapewnienie bezpieczeństwa danych i urządzeń niezależnie od ich lokalizacji, spójne zarządzanie danymi i aplikacjami w całej firmie oraz dostarczanie pomocy technicznej dla niezliczonych nowych urządzeń i aplikacji. Główne problemy użytkowników — mobilność, możliwości zarządzania, bezpieczeństwo i dostępność — były w tradycyjnym środowisku informatycznym rozwiązane w ograniczonym stopniu. 

Firma Dell ma wyróżniające się podejście do systemów klienckich proponujące jedne z najbardziej wytrzymałych i dopasowanych do potrzeb notebooków, komputerów stacjonarnych oraz stacji roboczych.

  • Odpowiednie opcje: obejmują rozszerzenia zabezpieczeń, zarządzania i niezawodności.
  • Po prostu bezpieczne: bezpieczeństwo fizyczne i tożsamości (danych osobistych), ochrona przed zagrożeniami komputerów i bezpieczeństwo w sieci.
  • Zaprojektowane w zgodzie z ekologią: koncentracja na minimalizacji zużycia energii, proces produkcji z materiałów przyjaznych środowisku oraz ułatwiających późniejszy recykling i redukcję ilości nieprzetwarzalnych odpadów.
  • Uproszczone zarządzanie: zaprojektowane do korzystania z mniejszej liczby, lecz bardziej funkcjonalnych narzędzi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności.
  • Niezawodne i wytrzymałe: zaprojektowane z uwzględnieniem zwiększonej niezawodności, jakości i wytrzymałości.

Notebooki Dell Latitude
Zaprojektowane dla klientów dysponujących już środowiskiem sieciowym oraz infrastrukturą IT, którzy jednak wymagają uproszczonego zarządzania, stabilnych zabezpieczeń i doskonałej niezawodności.
 
Dell Vostro
Zaprojektowany z myślą o małych firmach, które mają małe wsparcie informatyczne lub nie posiadają go wcale. Komputer Vostro to doskonałe rozwiązanie dla klientów szukających prostego i przystępnego cenowo produktu gotowego do użycia w zastosowaniach firmowych lub domowych od razu po wyjęciu z pudełka.
 
Stacje robocze Dell Precision
Zdumiewająca wydajność w zaawansowanych zastosowaniach i programach intensywnie korzystających z grafiki, takich jak oprogramowanie inżynieryjne, do projektowania, animacji, czy przetwarzania obrazów cyfrowych.