Nasze kompetencje

Penta Sp. z o.o. uzyskała status Microsoft Gold Certified Partner za umiejętności w zakresie implementacji i wdrażania rozwiązań bazujących na technologiach Microsoft. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie najwyższych kwalifikacji specjalistów Penta w zakresie wdrażania systemów opartych o rozwiązania Microsoft.

Partnerzy Gold Certified Partner dysponują najwyższym poziomem kwalifikacji i specjalistycznych umiejętności w dziedzinie technologii firmy Microsoft, a pracownicy firm, współpracujących z Microsoft, otrzymują od niego wsparcie na różnych poziomach i w różnych formach, gdyż uzyskanie statusu Microsoft Gold Certified Partner  gwarantuje dostęp do zasobów i technologii Microsoft, wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe w najszerszym zakresie oferowanym przez Microsoft.

To najwyższy z możliwych status partnerstwa jaki Microosft oferuje swoim Partnerom. Tytuł otrzymują te firmy, które reprezentują najwyższy poziom kompetencji i wiedzy eksperckiej z zakresu technologii Microsoftu.

Program Partnerski Microsoft ma na celu ocenę obszarów specjalizacji firm partnerskich, poziomu wiedzy i umiejętności ich przedstawicieli, a także stopień zaangażowania we współpracę z Microsoft. Certyfikaty Programu Partnerskiego Microsoft są najwyższą gwarancją kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.