Outsourcing IT

Potrzebujesz kompleksowej obsługi z zakresu usług Outsourcingu?
Skorzystaj z naszej oferty!

Firma Penta dostarcza swoim Klientom nowoczesne i elastyczne rozwiązania, gwarantując skuteczność działań oraz partnerskie podejście. To Klient sam decyduje jakich specjalistów wybierze i osobiście kreuje własny, dostosowany do swoich potrzeb dział IT.

Zrozumieliśmy, że  potrzeby Klienta koncentrują się wokół różnych specjalistów z zakresu informatyki. Ich pozyskanie oraz utrzymanie generuje regularne i wysokie koszty stałe każdego przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy partnerom wiedzę na temat stworzenia swojego własnego działu IT, dostosowanego idealnie do wymogów danej firmy, ale przede wszystkim oferujemy wysokiej klasy specjalistów, których Klient dobiera według własnych potrzeb. Wśród naszych serwisantów, programistów i administratorów znajdują się wyłącznie eksperci gotowi na rzetelną pomoc.

Skorzystaj z naszego programisty - wykupując kilka godzin jego pracy i w wybranym okresie dołącz go do swojego zespołu. Następnie w razie dalszych potrzeb skorzystaj z pomocy administratora płacąc tylko za tyle godzin, ile dokładnie potrzebujesz!

To wymarzony, niezawodny model biznesowy, który charakteryzuje wysoka oszczędność kosztów przy wykorzystaniu sprawdzonych specjalistów IT. W modelu Outsourcingu IT oferowanym przez firmę Penta, partnerzy  zawsze obsługiwani są rzetelnie i w sposób odpowiedzialny. Nasz priorytet to optymalne rozwiązania w biznesie Klienta oraz gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.

 

Usługi informatyczne, audyt oprogramowania, profesjonalne systemy zarądzania, wdrożenia i szkolenia oraz serwis sprzętu i oprogramowania. Sieci komputerowe i crm act - zapraszamy!