Referencje

 

Kosztorysowanie i Projektowanie

    "... Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z tą firmą innym przedsiębiorstwom..."

AKCEPT Biuro kosztorysowe .
Sylwester Kazanowski

 

Infrastruktura elektroenergetyczna i elekomunikacyjna

   "...Wyrażamy swoje uznanie dla kompetencji pracowników firmy wdrażającej i jakości przeprowadzonych prac..."

SAG Elbud Gdańsk Holding S.A.
Krzysztof Mąkosa
 

Infrastrukura portowa i konstrukcje stalowe

     "...pragniemy poświadczyć o rzetelnym i terminowym wdrożeniu systemu do kosztorysowania Norma PRO przez Penta Sp. z o.o. Pracownicy firmy Penta wykazali się wysokim poziomem merytorycznym, odpowiednim doświadczeniem, zdolnościami interpersonalnymi oraz pracowitością i zaangażowaniem..."

Portowy Zakład Techniczny S.A.
Janina Gniazdowska

 

Budownictwo drogowe

     "...Poświadczamy, że firma Penta Sp. z o.o. współpracuje z nami w zakresie obslugi informatycznej naszej firmy, w tym oprogramowania Norma PRO.  ...podczas długoletniej wspópracy wykazała się rzetelnością, fachowym doradstwem technicznym, wysoką jakością świadczonych usług oraz szybkim czasem reakcji na zgłaszane problemy... polecamy firmę PENTA..."

DROGOMET sp. z o.o.
Jan Fedorowicz
 

 

Hydromechanika i budownictwo wodne

     "...Potwierdzamy wykonanie instalacji programu kosztorysowego Norma PRO w naszej firmie przez Penta Sp. z o.o.  Instalacja przebiegła bez zakłóceń oraz terminowo. Przedstawiciel firmy PENTA dołożył wszelkich starań aby rozwiącać wszelkie problemy pojawiające się podczas wdrożenia w sposób szyki i satysfakcjonujacy dla nas..."

HYDROBUDOWA S.A.
Tomasz Szymański

 

Ciepłownictwo

     "...Przy dużej konkurencji na rynku systemów do kosztorysowania zdecydowaliśmy się na wybór firmy Penta Sp. z o.o. i programu Norma ze względu na dużą popularność i wysoką jakość tego programu jak i wiarygodność i doświadczeni firmy w obszarze oprogramowania do kosztorysowania..."

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gdyni  Sp. z o.o.
Janusz Różalski