Rozwiązania DELL

Podejmujemy się uproszczenia rozwiązań IT, zmniejszając koszty i złożoność. Innowacyjność może stać się w biznesie codziennością, a nie długofalowym celem. Przejawem tego jest szybsze, lepsze, unowocześnione przedsiębiorstwo. Złożoność rozwiązań IT może spowolnić działanie nawet najskuteczniej zarządzanych przedsiębiorstw. Dzięki przyspieszeniu wdrażania i konfiguracji można odzyskać stracony czas i wykorzystać go dla rozwoju firmy. Możesz zaoszczędzić czas stosując rozwiązania, które firma Dell poddała rygorystycznym testom jeszcze przed opuszczeniem fabryki. Dzięki naszej uproszczonej procedurze dostaw będziesz szybciej gotów do działania. Innowacyjność stanie się dla Twojej firmy codziennością.

Systemy IT są coraz bardziej złożone, a wielu konsultantów jest z tego zadowolonych - im więcej problemów, tym więcej trzeba im płacić za niekończące się usługi. My wolimy dać klientom pełną kontrolę nad rozwiązaniami IT, dbając, by były proste. Naszymi produktami i usługami łatwiej jest zarządzać, dzięki czemu łatwiejsza jest profilaktyczna konserwacja systemu i jego obsługa techniczna.

Przedsiębiorstwo powinno się rozwijać. Jednak bez planu zarządzania tym rozwojem, koszty i złożoność mogą drastycznie wzrosnąć. Firma Penta może stworzyć taki plan. Rozpoznamy potrzeby klienta i udzielimy praktycznej odpowiedzi, nie ograniczając wzrostu firmy przez wąsko stosowane technologie, ale kładąc nacisk na jej rozwój.