Rozwiązania indywidualne

Tworzenie oprogramowania i systemów dedykowanych

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem dedykowanych systemów informatycznych - produktów realizowanych pod konkretne zamówienie. Przede wszystkim specjalizujemy się w wytwarzaniu wszelkiego typu rozwiązań informatycznych dla biznesu. Dostarczamy programy i oprogramowania dedykowane oraz systemy informatyczne tworzone na zlecenie, które optymalizują oraz zwiększają wydajność i efektywność w firmie.

Podczas pracy wytwórczej korzystamy z nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych na rynku rozwiązań technologicznych. Naszym głównym atutej jest bogate doświadczenie i wiedza zaufanego zespołu wysoko wykwalifikowanych programistów i specjalistów IT.

Tworząc oprogramowania dla firm zapewniamy kompleksową usługę od analizy potrzeb i procesów biznesowych w firmie Klienta, przez projektowanie, wykonanie, testowanie, wdrożenie systemu, po szkolenia użytkowników, wsparcie powdrożeniowe i opiekę gwarancyjną.

Wyspecjalizowana kadra programistów

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oferujemy profesjonalną usługę Outsourcingu programistów. Korzystanie z usług naszych ekspertów doskonale uzupełni Państwa zasoby i poprawi kontrolę nad kluczowymi procesami biznesowymi. Dysponujemy zespołem programistów wysoko wyspecjalizowanych w branży IT. Znajomość specyfiki poszczególnych branż pozwala nam dobrać idealny zespół ekspertów w celu realizacji konkretnego projektu. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo zmniejszyć wydatki, jednocześnie zwiększając jakość świadczonych usług.

Nasz zespół składa się z programistów wyróżnionych licznymi, prestiżowymi certyfikatami, które świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług informatycznych.