Rozwiązania Sage

Grupa Sage należy do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. W trosce o interesy użytkowników Sage opracował wielomodułowe oprogramowanie do zarządzania firmą w sektorze mini, mikro i makro-przedsiębiorstw. To wieloetapowe rozwiązanie pozwoli bezpiecznie każdemu przedsiębiorcy, krok po kroku, rozwijać dowolną firmę i realizować nawet najbardziej odległe cele rozwojowe.

Wybór Symfonii jako strategicznego produktu tej grupy na rynku polskim potwierdza najwyższą jakość systemu oraz kompetencje ludzi, którzy go tworzą, to gwarancja rozwoju programów i usług w oparciu o najlepsze praktyki biznesowe i doświadczenia płynące z rynków europejskich. System Symfonia w wysoki stopniu automatyzuje pracę, a tym samym pozwala skoncentować się na istotnych problemach firmy.

Poprzez płynną wymianę informacji program wspomaga śledzenie zachodzących procesów rozwojowych każdej płaszczyzny przedsiębiorstwa oraz istniejących pomiędzy nimi zależności. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia wnikliwą analizę i dokładne planowanie przyszłości, zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Jeżeli cenisz spokój i bezpieczeństwo Twojej Firmy, dokonałeś słusznego wyboru!