Serwery

Uprość środowisko IT i zmaksymalizuj jego przydatność korzystając z serwerów, które łatwo kupić, wdrożyć, obsługiwać i którymi łatwo zarządzać.

Serwery Dell Power EdgeTM pomagają Twojemu biznesowi poprzez błyskawiczne maksymalizowanie, rozwój oraz efektywność Twojej bazy danych. Dzięki serwerom Power Edge służącym upraszczaniu operacji, optymalizacji rozwiązań i utrzymywaniu wartości,Twój biznes zyskuje siłę oraz kontrolę w dążeniu na szczyt współzawodnictwa wśród partnerów.

Zracjonalizuj codzienne operacje, używając serwerów Power Edge TM, ponieważ są proste w zakupie, rozmieszczeniu, zarządzaniu oraz obsłudze. Serwery Dell Power EdgeTM spowodują, że posiadanie IT wyda Ci się nieskomplikowane, a to pozwoli, abyś  mniej godzin poświęcił na zamartwianie się tworzeniem infrastruktury IT, a zyskał cenny czas w rozwijaniu własnego biznesu.

Serwery firmy Dell montowane w szafie serwerowej 

Zaprojektowano je tak, aby zapewnić wymaganą wydajność dla centrum danych, gwarantując jednocześnie elastyczność i opcje dotyczące przestrzeni, zasilania i chłodzenia. Są to najlepsze rozwiązania zarówno dla średnich przedsiębiorstw, jak i dla największych, najbardziej złożonych środowisk centrów danych.

Serwery kasetowe firmy Dell
Zaprojektowane tak, aby zaoferować unikalny zakres opcji i możliwości spełnienia wymagań środowiska IT u klientów, zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wymieniając tylko kilka z nich: szeroki wybór wysokości obudów, przełomowe technologie w zakresie wentylacji, które zapewniają oszczędność energii, modułowe przełączniki we/wy, gwarantujące możliwość rozbudowy systemu w przyszłości.

Serwery firmy Dell w obudowie typu tower
Opracowane z myślą o zapewnieniu uniwersalnej elastyczności i możliwości rozbudowy, odznaczając się znakomitym stosunkiem ceny do wydajności. Są to idealne rozwiązania dla małych lub średnich firm, a także dla dużych przedsiębiorstw, które poszukują rozwiązań dla swoich biur w odległych placówkach i oddziałach.