Rozwiązania serwerowe

 

 

 

 

 

 

 

Windows Server 2008 R2
W systemie Windows Server 2008 R2 zastosowano ulepszone technologie znane z systemu Windows Server 2008 i wzbogacone o nowe funkcje mające zwiększyć niezawodność i elastyczność infrastruktur serwerowych. Narzędzia wirtualizacyjne, zasoby sieci Web, udoskonalone zarządzanie i rewelacyjna integracja z systemem Windows 7, wspólnie przyczyniają się do zwiększenia wydajności, zredukowania kosztów i uproszczenia zarządzania infrastrukturą informatyczną.  

Windows Server 2008 R2 Foundation
Sprawdzona niezawodna technologia zastosowana w systemie Windows Server Foundation umożliwia uruchamianie większości aplikacji dla małych firm. Ta przystępna cenowo platforma oferuje szereg podstawowych funkcji informatycznych, takich jak udostępnianie plików i drukarek, dostęp zdalny i zabezpieczenia. Prosta obsługa przypominająca korzystanie z systemu Windows sprawia, że system można łatwo uruchomić w każdej firmie.  

Windows Small Business Server 2008
Windows Small Business Server 2008 to zintegrowane rozwiązanie serwerowe dla małych firm, zapewniające także wiele funkcji używanych przez większe przedsiębiorstwa, takie jak poczta e-mail, Internet, intranet, dostęp zdalny, obsługa urządzeń przenośnych, udostępnianie plików i drukarek oraz tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, a wszystko to za przystępną cenę.